Referanslar

Bazı Referanslarımız

 • JOLLY JOKER

  JOLLY JOKER

  Tokaç Reklam Ailesi olarak '' Jolly Joker '' firması ile Tüm türkiye genelinde çalışmanın onurunun ve gururunu yaşamaktayız. Jolly Joker İstanbul , Jolly Joker Ankara , Jolly Joker Bursa , Jolly Joker Antalya , Jolly Joker Alaçatı .... ve dahası..
 • EFES PİLSEN

  EFES PİLSEN

  1983 yılından beri Güney Marmara başta olmak üzere tüm bölgede yüksek kalite anlayışı ve hizmet ile sektörün önde gelen firmalarından biri olan '' Efes Pilsen '' Referanslarımız arasındadır. Marka mükemmellik stratejilerimiz doğrultusunda desteklerimizi sürdürmekte ve her gaeçen yıl yeniliklere imza atmaktayız.
 • Mc Donald's

  Mc Donald's

  Dünyanın en değerli markalarından biri olan McDonald’s, Türkiye’de 1986 yılından bu yana ülkemizde faaliyet göstermektedir. McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %95’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir. Bizde bu sektörde hizmet vermekten onur duyuyoruz.
 • ENGİN RULMAN

  ENGİN RULMAN

  Teknik ve Hırdavat konusunda Bursa'nın lider firmalarından olan '' ENGİN RULMAN '' reklam sektörünün öncü firmalarından olan tokaç reklam ile gücüne güç katmaktadır.
 • DURMAZLAR MAKİNA SANAYİ

  DURMAZLAR MAKİNA SANAYİ

  Türkiye’de sektörünün lideri olan Durmazlar, sac işleme makinaları üretimi alanında faaliyet gösteren, 1.500 kişilik uzman kadro, son teknolojiyle donatılmış geniş üretim parkuru ve toplam 150 bin metrekare kapalı alana sahip tesisleriyle küresel bir üreticidir. Kalitesi dünyayı aşmış olan bu markayı reklamlarımız ve ürünlerimiz ile ileri taşımaktan memnuniyet duyuyoruz.