Referanslar

Bazı Referanslarımız

 • ÖZGÜR KAVAKLI İNŞAAT

  ÖZGÜR KAVAKLI İNŞAAT

  ÖZGÜR KAVAKLI İNŞAAT TAAHHÜT TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2004 yılında bursa'da kurulmuştur. Bursa 'nın çeşitli bölgelerinde farklı m2 lerde konut, işyeri, fabrika, bina inşaatları imal etmekte olup, ayrıca 2 ve 3 boyutlu proje hizmetleri, tadilat ve restorasyon işleri konusunda reklam çalışmalarını yürütmekteyiz.
 • SIRMA SU

  SIRMA SU

  Su ve maden suyu sektörünün lider firması Sırmagrup; Üretim, dolum tesislerinin yanı sıra Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağı ve lojistik organizasyonunun içerisinde reklam ayağında tarafımızı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • B PLAS - BURSA PLASTİK METAL

  B PLAS - BURSA PLASTİK METAL

  Gökçen Grup bünyesinde bulunan BPLAS, 1987 yılından bugüne, Türkiye’ nin lider bir kuruluşu olarak 650 personeli ile otomotiv başta olmak üzere, metal işleme, beyaz eşya, yapı, inşaat, ambalaj gibi çeşitli sektörlerdeki müşterileri için, enjeksiyon, şişirme, metal şekil verme, hibrit parça imalatı, kalıp imalatı, vakum şekillendirme, extrüzyon, laminasyon, sıcak presleme ve diğer teknikler yolu ile plastik ve katkılı plastikten şekillendirilmiş boyalı, boyasız parçalar ile kendi kullanımı ve plastik sanayi için plastik hammadde ve yarı ürünler üretmektedir.
 • ŞİŞE CAM

  ŞİŞE CAM

  Atatürk’ün direktifleriyle 1935 yılında Türkiye İş Bankası tarafından kurulan Şişecam, 80 yılı aşan geçmişiyle Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olmanın yanısıra ihtisaslaşma derecesi ve rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle dünyanın en seçkin üreticileri arasında yer almaktadır.
 • TOYYZ SHOP

  TOYYZ SHOP

  Her bir müşterimizin hayatına neşe, eğlence katmak istiyor ve bunu yaparken kaliteden ödün vermeden çalışan kaliteli firmaların arasında bizde reklam desteklerimizle sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız.