Referanslar

Bazı Referanslarımız

 • YATAŞ GRUP -ENZA HOME

  YATAŞ GRUP -ENZA HOME

  Enza Home, Yataş Grup’un yeni yaşam formları yaratmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Yemek odasından genç odasına, yatak çesitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Enza Home, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.
 • SOTAŞ BOYA

  SOTAŞ BOYA

  Sotaş; ayakkabı, otomotiv, marin, mobilya ve inşaat sektörlerine yapıştırıcı ve mastik üretiminin yanı sıra, otomotiv sanayi için aerosol kimyasallarının da üretimini yapmaktadır
 • GÜLBAŞOĞLU BAKLAVA

  GÜLBAŞOĞLU BAKLAVA

  Bursa'nın Gıda sektöründe öncü firmalarından biri olan ''GÜLBAŞOĞLU '' Baklava ile Reklam Çalışmalarımızı birlikte yürütmekteyiz.
 • TADIM PİZZA

  TADIM PİZZA

  Tarih 1992 yılını gösterdiğinde ise, Türkiye’de henüz çok fazla duyulmamış bir sistemi, franchise sistemini bünyesine entegre etti. Tadım Pizza’nın başarısının farkına varan pek çok girişimci için bir fırsat ortaya çıktı. Böylece Ankaralılar için farklılık yaratan Tadım Pizza, tüm Türkiye’ye yayılmaya başladı.
 • ALKOÇLAR OTEL

  ALKOÇLAR OTEL

  1950 yılından bu yana Alkoçlar ailesi olarak sizlere hizmet verebilmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Beraberce geçen bu yarım asrı aşkın süre içerisinde bizleri tercih edip ailenizin bir ferdi, evinizden biri olarak görüp hissettirdiğiniz için sizlere minnettarız.