Referanslar

Bazı Referanslarımız

 • ELM ELEMEĞİ

  ELM ELEMEĞİ

  Elemeği Project Solutions, 2004 yılının başlarında kurulmuş olup, yüksek donanımlı entegre üretim tesisinde, son teknolojik makine parkuru ve profesyonel mimari kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Özel üretimden butik üretime kadar, ihtiyaç duyulan mobilya, döşeme, metal işleme ve boyama birimlerini bünyesinde barındıran tesisinde, sürekli gelişen konsepte paralel olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
 • JEEP - MENGERLER BURSA

  JEEP - MENGERLER BURSA

  Mengerler Bursa 1997 yılında 4000 m2 aktif kapalı alan içerisinde tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının ve Smart binek araçlarının kaporta, karosel, ve boya hizmetlerini vermektedir.
 • DECOSTAR YAPI MALZEMELERİ

  DECOSTAR YAPI MALZEMELERİ

  1985 yılından bu yana BURSA’da inşaat ve tekstil alanında çok sayıda projeye imza atan ve son 8 yıldır ısı yalıtımı malzemeleri, yapı kimyasalları, boya ve dekor ürünleri üreten şirketimiz Bursa Gürsu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 6,000 m2 fabrikamızda KULCAN GRUP çatısı altında DECOSTAR markası ile faaliyetine büyüyerek devam etmektedir
 • EMEK YAĞ

  EMEK YAĞ

  Emek Yağ 1929 yılında, Bursa’nın Tirilye köyünde baba oğul Ahmet ve Sait (Uyar) Bey’ler tarafından tarafından kurulmuştur. Türkiye’de ilk Kalite standartlarına olan titiz yaklaşımı ile Emek Yağ, uluslararası gıda şirketlerinin onaylı tedarikçisi olmuştur.
 • ECEM KİMYA - ENDÜSTRİYEL

  ECEM KİMYA - ENDÜSTRİYEL

  Ecem Kimya 1989 yılında kurulmuş olup. Kurulduğu günden beri kimyevi madde, temizlik maddeleri ve gıda maddeleri satışı üzerine 2640m2 depo alanı ve 5600 çeşit ürün portföyüyle sektörde faal olarak hizmet vermektedir.